kontakt: sdhstrazisko@email.cz

Úprava tratě

18. února 2007 v 22:12 |  ANKETY - OSTATNÍ
Ve dnech 17. a 18. února proběhla brigáda na místním koupališti, kde jsme se pokusili o mírnou úpravu tratě, tak jak jsme slíbili (doufám že své sliby o úpravách a zlepšení podmínek na závodech splní všichni, tak aby se zvýšila bezpečnost při závodech - všichni určitě víte co mám na mysli). Bohužel nedojde k úplnému srovnání tratě, protože takovy ulehčení není určitě zapotřebí, ale srovnají se podmínky pro oba proudaře.
Zároveň byl pokácen strom který mohl zavazet hlavně proudařům a rozdělovači. Rekonstrukce ještě není dokončena a bude dál probíhat. Jedná se hlavně o zasypání nerovností na trati a zasetí trávy. Všechno snad bude hotovo dostatečně brzy, aby stačila tráva dorůst do začátku sezóny. Trať je celkově snížena v průměru o něco víc než 0,5 m. Stoupíní bude pozvolné a celkem mírné a hlavně pro oba proudaře stejné.
Další fotky z brigády jsou v galerii. Zároveň patří poděkování OÚ za zapůjčení techniky a všem členům za vysokou účast (aspoň jeden den se zúčastnili všichni - i když jedna vyjímka se našla, nikdo se nepředřel ani nezranil). Rovněž patří poděkování starostovi SDH za zapůjčení techniky a velké pracovní nasazení
a Blonďákovi za celodení práci s těžkou technikou. Takže doufám že příští brigáda se také vydaří a dokončíme započaté dílo ke všobecné spokojenosti. Jenom aby jsme nazůstali ve své snaze o zlepšování podmínek sami.
Jenom pro představu o kolik je trať snížená přidávám 2 fotky (ten stromek dřív býval v rovině s tratí).
Konečný vzhled tratě.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.