kontakt: sdhstrazisko@email.cz

Postřehy z výletu do Jevíčka podzim 2008

25. června 2009 v 9:58 | Duš |  MLADÍ HASIČI
Náš výlet začal velice krásným výletem po podzimní krajině v okolí Jevíčka - náladu nám nezkazilo ani vyšlápnuté psí lejno hned na první čurací zastávce téměř v centru Jevíčka. Po příjezdu na místo jsme se seznámili s chatou a po zažehnutí jisky v kamnech byly všichni názorně seznámeni s nejbližším okolím chaty. Největší zájem byl samozřejmě o suché WC- zde se každý pokochal i pohledem co je v tomto WC na místo vody ve WC, které má každý doma. O shlédnutí této scenérie byl mezi účastníky obrovský zájem. Následně i o ukázku obstaranou T. Crhonkem - kde bylo předvedeno jak toto technicky náročné zařízení použít. První noc jsme si zahráli 2 hry na výletě po nočním lese a cestě ke Smolenské přehradě. Bohužel k naší nevoli došlo zrovna k vypuštění přehrady a tudíž nedošlo k žádnému tonutí. Po návratu z5 jsme si udělali diskotéku, kde mnoho účastníků by zdatně mohlo konkurovat slavné soutěži stardenc. Večerka v 23.00 byla úspěšně ukončena spánkem v 00:30. Druhý den ráno jsme si v ledové vodě ze studny umyli zuby. Rozcvička která trvala více než ½ hodiny byla obstarána v nácviku country tance a bez reptání (což udivilo všechny vedoucí) ji absolvovali malí i velcí
Dopoledne jsem si také zahráli několik her v lese za chatou a v 11.15 vyrazili na pochod do 3 km vzdáleného Jevíčka. Zde nám byl v místní nepříliš vytopené restauraci podán teplý oběd. Po obědě nám místí hasiči předvedli svoji techniku i s praktickou ukázkou stříhání zásahovými nůžkami a zvedání auta. Po té jsme se auty dostali z pět a ušetřili tak naše unavené nohy. Následovalo několik dalších her v okolí chaty a v chatě. Všichni si večer smlsnuli na delikatesních párečcích. Následná stezka odvahy prokázala to zda z některým večeře ze strachu nevypadne dříve než čekali. Večerní hry a slavnostní zakončení nám rychle uteklo a už jsem se chystali do hajan, když na přání nejmenších muselo být znovu zahájeno "diskotékové" běsnění . Z klidného spánku jsem byl vyrušen již v 5.30 prvním zájemcem o doprovod k latrýně. Další zájemci přicházeli v nepravidelných intervalech - tudíž bylo lepší již neulehat. Následný úklid a odjezd proběhl v pořádku a zapomenuté kalhoty Jindru budou doma asi oplakány.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | E-mail | 29. června 2009 v 15:14 | Reagovat

Supeer =o) chválím...jsi šikovnej.A ta scénka"jak správně použít WC" byla fakt božíí =o)..Ještě kdyby jsi přidal fotky ze závodů tak bys byl úplně úúžasnej..=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.